Очищення господарсько-побутових стічних вод ~

Господарсько-побутові стічні води утворюються в процесі мийки приміщень, предметів та об’єктів , що використовуються на кухнях, банях, їдальнях, пральнях, ванних кімнатах та інше.

Очищення господарсько-побутових стічних вод є досить гострою проблемою для багатьох підприємств і комунальних об'єктів.

Господарсько-побутові стічні води характеризуються високим вмістом зважених речовин, розчинених органічних домішок, БСК, ХСК, фосфатів, азоту амонійного та ін. Для очищення господарсько-побутових стічних вод широко використовуються комплекси біологічного очищення стічних вод. Фахівці ТОВ «ЕНВІРОТЕХ-ІНЖИНІРИНГ» мають великий досвід у проектуванні, виготовленні та запуску в експлуатацію таких споруд, що дуже важливо при роботі з живими мікроорганізмами.

Очищення господарсько-побутових стічних вод ~

В основі процесу очищення господарсько-побутових стічних вод  покладений біологічний метод очищення, проте на сьогоднішній день впроваджується фізико-хімічний метод очищення, з використанням залізовмісних коагулянтів.

На першому етапі очищення використовується механічна очистка,  з використанням решіток та піскоуловлювачів, далі стічна вода потрапляє до первинного відстійника, де під силою тяжіння осідають завислі речовини.

При використанні коагулянту цей процес прискорюється у декілька разів, що також покращує якість води, яка обробляється, зокрема за такими показниками як кольоровість, каламутність  та запах.

Наступним етапом в очищенні господарсько – побутових стоків є біологічне очищення в аеротенках, де відбуваються процеси нітрифікації та денітрифікації завдяки активному мулу, який живиться органічними речовинами, що знаходяться у стічній воді. На даному етапі дуже важливим є якість мулу, а саме колір, який свідчить про стан системи очищення, а також такі показники, як швидкість седиментації, сухий залишок, зольність, мікроскопія, тощо.

Далі водо-мулова суміш потрапляє до вторинних відстійників, освітлена вода направляється на знезараження, після чого скидається до водойм.

Осад з відстійників та надлишковий активний мул із аеротенків за сучасною технологічною схемою направляють до згущувача осаду, де він оброблюється флокулянтом і частково втрачає вологу, для отримання речовини з меншою вологістю, осад надходить до фільтр-пресів, після чого зневоднений продукт, відвантажують на мулові поля. Отриманий фугат (вода яка отримана після зневоднення осаду) направляється до первинних відстійників.

         Дана технологія  дозволяє значно економити територію  мулових полів

Очищення господарсько-побутових стічних вод

Інші
галузі

01
/
01

~ Контакти

Помилка вводу теми звернення
Помилка вводу імені
Помилка вводу email
Помилка вводу повідолення

Адреса

49000 Україна,
м. Дніпро
вул. Князя Володимира Великого,
буд. 16, офис 93

Номер телефону

Електронна пошта

Соціальні мережі