Підготовка питної води ~
Якісно виконане очищення питної води дозволяє прибрати з неї різні домішки, шкідливі речовини, хімічні сполуки, бактерії і мікроорганізми, покращити органолептичні показники. З огляду на тенденції погіршення якості водних джерел, через антропогенний вплив, і посилення нормативів якості питної води, диктується необхідність покращення якості очищення
Одне з основних завдань ТОВ «ЕНВІРОТЕХ-ІНЖИНІРІНГ» - ефективне очищення води, отриманої зі свердловинних і природних поверхневих джерел, з метою забезпечення замовників якісною питною водою.
Підготовка питної води до споживання ~
В процесі підготовки питної води, як правило використовують технологію двоступеневого очищення, а саме освітлення та фільтрацію. На етапі освітлення використовується вуглевання та реагентна обробка, за допомогою попереднього хлорування та застосування алюмінійвмісних коагулянтів, що дозволяє частково знезаразити воду та прискорити процес осідання завислих речовин шляхом утворення пластівців. Використання флокулянту дозволяє прискорити процес седиментації.
На сьогоднішній день достатньо актуальним стало питання зменшення таких показників як перманганатне окислювання і концентрація ТГМ (тригалогенметанів) в питній воді, останній перевищує нормований показник у 2-3 рази. Технічним рішенням цієї проблеми є використання солей амонію, що дозволяє не тільки знизити вміст хлорорганічних речовин, але й зменшити дозу хлору, що є економічно вигідним для підприємства.
Реагенти додаються перед змішувачем, де взаємодіють з шаром води, що дозволяє отримати більш якісну воду перед наступним етапом очищення.
Етап освітлення відбувається у відстійниках, після чого вода надходить до пісчано-гравійних фільтрів, де затримуються крупні частки.
Кінцевим етапом водопідготовки питної води є вторинне хлорування, після чого вода потрапляє до резервуарів чистої води та до споживачів.


Підготовка питної води до споживання
Якісно виконане очищення питної води дозволяє прибрати з неї різні домішки, шкідливі речовини, хімічні сполуки, бактерії і мікроорганізми, покращити органолептичні показники. З огляду на тенденції погіршення якості водних джерел, через антропогенний вплив, і посилення нормативів якості питної води, диктується необхідність покращення якості очищення.

Очищення господарсько-побутових стічних вод
Господарсько-побутові стічні води - це води житлових будинків, офісів, лікарень, малих підприємств, підприємств громадського харчування, а також стоки промислових підприємств.

Очищення стічної води харчових підприємств
Стічні води, що утворюються на підприємствах харчової промисловості, по органічним забруднювачам являють собою складні полідисперсні системи.

Очищення стічної води металургійних підприємств
Найбільш великими промисловими споживачами води, а також найбільш великими джерелами утворення значних кількостей забруднених стічних вод є металургійні підприємства.
~ Контакти
Адреса
м. Дніпро
вул. Князя Володимира Великого,
буд. 16, офис 93