Очищення стічної води металургійних підприємств ~

Найбільш великими промисловими споживачами води, а також найбільш великими джерелами утворення значних кількостей забруднених стічних вод є металургійні підприємства.

Так на 1 т виплавленої сталі витрачається 150-250 м3 води, яка відводиться в водні об'єкти, маючи різні забруднюючі речовини.

Частка скидання стічних вод металургійною галуззю (чорна та кольорова металургія) в Україні сягає 25%.

Очищення виробничих стічних вод на металургійних заводах вирішується фахівцями ТОВ «ЕНВІРОТЕХ-ІНЖИНІРІНГ» індивідуально для окремих виробництв і галузей чорної металургії. Розглянемо метод очищення стічних вод в прокатному виробництві.

Очищення стічної води металургійних підприємств ~

В очищенні стічної  води металургійної галузі особливість полягає в наявності металевих домішок, тому на первинному етапі очищення використовують реагентну обробку  (корегування pH, додавання коагулянту та флокулянту), що призводить до збільшення розміру часток та дозволяє прискорити процес седиментації часток.

З урахуванням  особливостей потоків металургійних виробництв, пропонується використання ламельних відстійників, що  сприяють покращеному осадженню завислих часток у даному виді стоків.

Далі вода направляється на доочищення до фільтрів механічної очистки, в результаті чого отримуємо освітлену воду з якістю, достатньою для повторного використання.

За необхідністю більш глибокого очищення, в подальшому вода направляється на ультрафільтрацію та зворотній осмос для  отримання більш якісної води. Після чого отримується пермеат (знесолена вода) та концентрат (розсіл), який направляється до випарної установки для отримання сухої солі.

 

Очищення стічної води металургійних підприємств

Інші
галузі

01
/
01

~ Контакти

Помилка вводу теми звернення
Помилка вводу імені
Помилка вводу email
Помилка вводу повідолення

Адреса

49000 Україна,
м. Дніпро
вул. Князя Володимира Великого,
буд. 16, офис 93

Номер телефону

Електронна пошта

Соціальні мережі