13.03.2019

Підписано контракт з DE NORA WATER TECHNOLOGIES

Підписано контракт з DE NORA WATER TECHNOLOGIES

Поділитися

У березні 2019 р підписаний контракт з DE NORA WATER TECHNOLOGIES, INC. (USA), найбільшим в світі виробником електродів для електрохімічних процесів і визнаним лідером в області очищення води і стоків. В рамках співпраці компанія отримала статус офіційного дистриб'ютора бренду і право на продаж лінійки обладнання DE NORA WATER TECHNOLOGIES, INC. (USA) на території України.

За дистриб'юторського договору клієнтам і партнерам буде доступно обладнання для знезараження питної та стічних вод, води в басейнах.

Співпраця з DE NORA WATER TECHNOLOGIES, INC. (USA) дозволить забезпечити муніципальні і промислові підприємства України гіпохлоритом натрію і діоксидом хлору, приготованому на об'єкті, на сучасному обладнанні.

Електролізери компанії DE NORA WATER TECHNOLOGIES, INC. (USA) характеризуються зниженим, порівняно з електролізерами інших світових брендів, витратою електроенергії і витратних матеріалів.

В основі обладнання DE NORA WATER TECHNOLOGIES, INC. (USA) закладені інноваційні технології, розроблені на виробничих потужностях розташованих в США, Великобританії, Німеччини, Італії та Японії.

Інші новини

01
/
01

~ Контакти

Помилка вводу теми звернення
Помилка вводу імені
Помилка вводу email
Помилка вводу повідолення

Адреса

49000 Україна,
м. Дніпро
вул. Князя Володимира Великого,
буд. 16, офис 93

Номер телефону

Електронна пошта

Соціальні мережі