13.05.2019

Запуск технології підготовки води і очистки стічних вод на гальванічному виробництві металургійного підприємства

Запуск технології підготовки води і очистки стічних вод на гальванічному виробництві металургійного підприємства

Поділитися

Стічні води гальванічного виробництва містять розчинені кислоти, луги, іони металів, часто - невеликі кількості хроматів. Всі ці речовини є небезпечними або отруйними, деякі з них діють агресивно, і призводять до зміни природних факторів. При високій концентрації ці забруднення проявляються безпосередньо, а при тривалому накопиченні в водоймах можуть призвести до порушення екологічної рівноваги. Ці обставини змушують обов'язково очищувати промислові стічні води, при розробці технологій прагнуть як до мінімальної концентрації забруднень в очищених стоках, так і до мінімальної кількості стоків.

Оптимальний шлях до досягнення цієї мети - очищення стоків гальванічних виробництв зі створенням зворотного циклу повторного використання промивних вод з паралельним знешкодженням концентратів, які утворюються.
Компанія «Енвіротех-Інжиніринг» запустила технологію підготовки води і очистки стічних вод зі створенням контуру зворотного водопостачання на гальванічному виробництві металургійного підприємства.

В основу технічного рішення покладені принципи знесолення води з багаторазовим її використанням в зворотному контурі і нейтралізація засолених і металвмістних стоків з їх знешкодженням і виділенням шламів.

Для забезпечення хімічної ділянки підготовленою водою компанією запущена в роботу станція підготовки води, що включає вузли знезалізнення і сорбції, знесолення і знезараження. Станція повністю автоматизована, води промивання за заданим алгоритмом відводяться на станцію нейтралізації, де спільно зі стоками зворотної системи і відпрацьованими концентратами нейтралізуються і знешкоджуються.

Нейтралізація проводиться вапняним молоком автоматично від сигналу датчика рН-метра, також в автоматичному режимі в оброблюваний потік дозується розчин флокулянта для очищення стоків від забруднень. Освітлення потоку відбувається на відстійниках вертикального типу, після чого очищений потік з вмістом забруднюючих речовин не вище допустимих концентрацій скидається в каналізаційну мережу.

Така технологія дозволяє економити до 70% води і мінімізує утворення стоків.

Інші новини

01
/
01

~ Контакти

Помилка вводу теми звернення
Помилка вводу імені
Помилка вводу email
Помилка вводу повідолення

Адреса

49000 Україна,
м. Дніпро
вул. Князя Володимира Великого,
буд. 16, офис 93

Номер телефону

Електронна пошта

Соціальні мережі